Hakkımızda


Kurulduğu günden bu yana inşaat sektörünün dinamiklerini belirleyen öncü firmalar arasında yer alan İKİASLAN İnşaat ve Yapı Dekorasyon sahip olduğu vizyonu ve temelleri ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmeyi başarmıştır. Konya inşaat ve yapı dekorasyon sektörüne öncülük eden firmamız ileri görüşlü doğayı ve insanı öncelik alan projeleri büyük beğeni toplamaktadır.
Firmamız farklı projelerde kazandığı başarılar ile Konya da ve civar illerde farklı özel kamu projelerinide bünyesine katmayı başarmıştır. Eğitim, endüstri, konaklama ve ticari amaçlarla pek çok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandıran firmamız gelişen Konya ile birlikte büyüyor.

İKİASLAN İnşaat ve Yapı Dekorasyon Konya’nın genç fikirlerine sunduğu destek ve yardımlar ile hem ulusal hem de uluslar arası alanlarda sektöre başarı kazandıracak uzmanlar yetişmesine olanak tanımaktadır.
İKİASLAN İnşaat ve Yapı Dekorasyon ürettiği her fikrin güvenilir, modern ve sürdürülebilir olmasını hedefliyor. Bu düşünce yapısı üzerine kurulan her projenin başarısına inanan firmamız hem doğaya hem de insana saygılı yapılar üretmek için çalışıyor. İnsan ve doğanın birbirinden ayrılmayacak bir bütünü oluşturduğunun bilinci ile üreten ve geliştiren firmamız bu alanda kendini her geçen gün geliştiriyor.

Gerçekleştirdiği çalışmalar ile sektöre yön veren firmamız, kentine en iyiyi sunmaya devam edecek.

Saygılarımızla
İKİASLAN inşaat ve Yapı Dekorasyon